Przemysł rolniczy

Dla przemysłu rolniczego posiadamy w ofercie pasy do pras belujących, maszyn zwijających, a także urządzenia transportu taśmowego dla maszyn rolniczych do transportu groszku, kukurydzy czy też zboża.
Każdorazowo maszyny są projektowane i budowane pod konkretne oczekiwanie użytkownika tak by spełniały oczekiwania zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i w ogrodnictwie przemysłowym.

W zakresie pasów do pras belujących, posiadamy pasy w rodzaju:

 pasy ze strukturą tzw. ryżową, pas do prasy belującej ryżowy obustronnie strukturalny lub jednostronnie,
 pasy ze strukturą rombową,
 pasy do pras belujących gładkie, pozbawione struktury.

 Warto zwrócić uwagę , że oferowane przez nas pasy do pras belujących są każdorazowo dostarczane na konkretną szerokości wg wskazania zamawiającego.
Realizujemy dostawę pasów do szerokości 1200 mm jak i cięte na daną szerokość.

Pasy do pras belujących przez nas będące w ofercie mogą być dostarczone jako:

– pasy otwarte do samodzielnego montażu bez złącza w obwód,

– pasy do pras wraz z wykonanym złączem WULKANIZOWANYM bezkońcowo, co może też być realizowane w ramach montażu u Zamawiającego przez nasz serwis,

– pasy do pras wraz z zakutym połączeniem mechanicznym.

 W związku z dużą dostępnością pasów i możliwością dostosowania się do każdej szerokości oraz długości, posiadamy zdolności produktowe do zaopatrzenia w pasy każdej z maszyn, m.in.: – Claas, – Krone, – John Deere,  – Deutz-Fahr, – Kverneland, – Vicon, – Lely, – Welger, – New Holland, – Kuhn, – Case IH, – Feraboli, – Sipma, – Famarol, – Metal-Fach.